(+48) 22 486 33 46 biuro@ksiegi-rachunkowe.com
M&M Księgi Rachunkowe Sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe Warszawa, Ochota, Bielany, Włochy

O nas i naszym biurze rachunkowym

 

 

Nasze biuro rachunkowe od ponad 15 lat zapewnia profesjonalne usługi księgowe dla firm z Warszawy i okolic. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, stale podnoszona jakość naszej obsługi księgowej, indywidualne podejście i realne zaangażowanie – to tylko niektóre powody, dla których coraz więcej przedsiębiorców rozpoczyna z nami współpracę.

Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, zaświadczenia o uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, dyplomy ukończenia dodatkowych kursów zawodowych. Poza tym dyplomy dokumentujące pozytywne zaliczenie egzaminów w zakresie ścieżki certyfikacji zawodu księgowego prowadzonego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Wierzymy, że rozwój naszego biura rachunkowego jest ściśle związany z rozwojem naszych klientów i partnerów. Mamy świadomość, że dostęp do aktualnych danych, szczegółowa analiza, rzetelnie prowadzona dokumentacja, sprawna komunikacja, szybkie rozwiązywanie problemów i elastyczny model współpracy, decydują o prawidłowym funkcjonowaniu, rozwoju firmy i zawracają się w postaci zaufania naszych klientów.

 

Zaufali nam między innymi:

Co nas wyróżnia?

 

Nasze biuro posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, ale przede wszystkim odpowiednie kompetencje i wypracowany model współpracy, który sprawdza się w praktyce. O jakości usług i obsługi księgowej proponowanej przez nasze biuro rachunkowe decydują konkretni ludzie. Nasz zespół to zgrani i sprawdzeni w boju specjaliści. Osoby, którym można zaufać – doświadczone, odpowiedzialne i zaangażowane. Stale podnosimy też nasze kwalifikacje, aktualizujemy wiedzę, co bezpośrednio przekłada się na interesy naszych klientów.

Co jeszcze nas wyróżnia? Prowadzimy obsługę księgową w kilku językach obcych. Dzięki temu z pomocy naszego biura rachunkowego mogą korzystać przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność w Polsce ale nie posługują się językiem polskim. Przejmujemy odpowiedzialność przed instytucjami – urzędami skarbowymi, PIP, ZUS, GUS, pomagamy nie tylko w formalnościach ale realnie wspieramy rozwój biznesowy proponując bieżące doradztwo, rozwiązywanie problemów (również prawnych) jak też pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu obcokrajowców w Polsce. Każdemu naszemu klientowi gwarantujemy wsparcie dedykowanego doradcy, który znając specyfikę działalności, na bieżąco monitoruje możliwości optymalizacji kosztów, wyjaśnia bieżące wątpliwości i służy bieżącym wsparciem.

 

newsletter biura rachunkowego

 

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i rozwiązania IT, które zapewniają sprawną komunikację, komfort i jakość współpracy – nie zapominając o bezpieczeństwie, które jest dla nas sprawą nadrzędną. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczenia usług rachunkowych, zabezpieczając interesy Klientów. Państwa dane są odpowiednio zabezpieczone na serwerach, które są bieżąco administrowane przez profesjonalną firmę informatyczną, z którą współpracujemy od lat. Regularnie wykonywane są kopie bezpieczeństwa, monitoring IT – chronimy dane zgodnie z RODO, mamy wdrożoną politykę bezpieczeństwa i procedury zabezpieczające dostęp do informacji osobom nieupoważnionym.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a przede wszystkim do bezpośredniego kontaktu! Chętnie opowiemy o sobie więcej, prześlemy referencje od naszych dotychczasowych klientów, przedstawimy wszystkie możliwości jakie niesie współpraca z naszym biurem rachunkowym w Warszawie!

Doświadczony i zgrany zespół specjalistów
Wygodna i terminowa współpraca
Kompleksowa obsługa nie tylko księgowa